Skip to content

Turtle Fest

Turtle Fest, vazhdon te zhvillohet si platforma verore me e madhe qe bashkon per tre dite gjithe Dj-et me te rendesishem te skenes Alternative Shqiptare dhe Europiane . Ne tre dite do te keni mundesine te ndiqni rryma nga me te ndryshmet por mbi te gjitha te kaloni momente me njerez te cilet ndajne shije dhe vizione te perbashketa mbi muziken.
Turtle Fest e sheh suksesin e tij pikerisht tek dashuria per muziken dhe energjia pozitive qe duhet te mbizoteroje mes njerezve. Jane keto dy perberes qe krijojne momente te pa-harrueshme dhe deshire per te hecur gjithnje perpara.

turtlefestalbania@gmail.com

Më shumë

Evente nga ky organizator

Nuk ka evente