Festë

Jeni në kërkim të tingujve për t’i dhënë nje fllad melodie ditës apo natës kryeqytetase ? Në kategorinë “Festë” do të gjeni oraret dhe vendndodhjet e koncerteve live që propozon kryeqyteti. Eksploroni ritme të reja muzikore duke iu referuar propozimeve të TiranaXXL.

Kategoritë e eventeve

Vendi i eventit

Organizatori i eventit

Aplikoni Filtra

pre23gush(gush 23)18:00shtu24(gush 24)01:00ALOHA DurrësFeste18:00 - 01:00 (24) Sfinksi Organizatori: Telekom Albania

Shkarkoni të gjitha ngjarjet si skedar ICS Regjistrohu në këtë kalendar
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
X
X
X
X