Eventet e javës

12/11/2018 - 18/11/2018

 • gush 20, 2018 - gush 26, 2018
 • gush 27, 2018 - shta 02, 2018
 • shta 03, 2018 - shta 09, 2018
 • shta 10, 2018 - shta 16, 2018
 • shta 17, 2018 - shta 23, 2018
 • shta 24, 2018 - shta 30, 2018
 • tet 01, 2018 - tet 07, 2018
 • tet 08, 2018 - tet 14, 2018
 • tet 15, 2018 - tet 21, 2018
 • tet 22, 2018 - tet 28, 2018
 • tet 29, 2018 - nën 04, 2018
 • nën 05, 2018 - nën 11, 2018
 • nën 12, 2018 - nën 18, 2018
 • nën 19, 2018 - nën 25, 2018
 • nën 26, 2018 - dhje 02, 2018
 • dhje 03, 2018 - dhje 09, 2018
 • dhje 10, 2018 - dhje 16, 2018
 • dhje 17, 2018 - dhje 23, 2018
 • dhje 24, 2018 - dhje 30, 2018
 • dhje 31, 2018 - jan 06, 2019
 • jan 07, 2019 - jan 13, 2019
 • jan 14, 2019 - jan 20, 2019
 • jan 21, 2019 - jan 27, 2019
 • jan 28, 2019 - shku 03, 2019
 • shku 04, 2019 - shku 10, 2019
hën12
mar13
mër14
enj15
pre16
shtu17
die18
Alternativat e klasifikimit

mar02tet(tet 2)20:00enj15nën(nën 15)22:00Albania Dance Meeting-FestivalBalet(tetor 2) 20:00 - (nëntor 15) 22:00 Turbina Organizatori: Universiteti i Arteve

mar16tet(tet 16)19:00hën17dhje(dhje 17)19:00PIANODROM 2018Festival(tetor 16) 19:00 - (dhjetor 17) 19:00 Universiteti i Arteve Organizatori: Universiteti i Arteve

pre19tetshtu12janMarc Chagall: Graviteti MagjikEkspozite(tetor 19) 19:30 - (Janar 12) 20:30 Qëndra për Hapje dhe Dialog Organizatori: Qëndra për Hapje dhe Dialog

enj25tet(tet 25)19:30die18nën(nën 18)22:00Hell FestFilm(tetor 25) 19:30 - (nëntor 18) 22:00 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

enj25tet(tet 25)19:30die18nën(nën 18)22:00Night SchoolFilm(tetor 25) 19:30 - (nëntor 18) 22:00 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

enj01nën(nën 1)19:30pre30(nën 30)22:00Bohemian RhapsodyFilm19:30 (1) - 22:00 (30) Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

enj01nën(nën 1)19:30pre30(nën 30)22:00First ManFilm19:30 (1) - 22:00 (30) Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

enj08nën(nën 8)19:00pre16(nën 16)20:00Prapaskena e FatitTeater19:00 (8) - 20:00 (16) Teatri eksperimental "Kujtim Spahivogli" Organizatori: Teatri eksperimental "Kujtim Spahivogli"

enj08nën(nën 8)19:30die02dhje(dhje 2)22:00Operation: OverlordFilm19:30 (8) - (dhjetor 2) 22:00 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

enj08nën(nën 8)19:30die02dhje(dhje 2)22:00The Girl in the Spider's WebFilm19:30 (8) - (dhjetor 2) 22:00 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

shtu10nën(nën 10)00:00mër14(nën 14)23:59Dita Botërore e Diabetit 201800:00 (10) - 23:59 (14) Sheshi "Nënë Tereza" Organizatori: Toptani Shopping Center

hën12nën18:00enj22(nën 22)19:00Flowers for AlyseeEkspozite18:00 - 19:00 (22) Galeria Kalo Organizatori: Galeria Kalo

mër14nën(nën 14)09:00die18(nën 18)20:00Panairi i 21 i LibritPanair09:00 - 20:00 (18) Pallati i Kongreseve Organizatori: Shoqata e Botuesve Shqiptarë

mër14nën20:00mër23:59Jazz NightMuzike20:00 - 23:59 Tirana Ekspres (The alternative art space of Tirana) Organizatori: Tirana Ekspres

enj15nën09:38enj09:38Shfaqje CirkuCirk09:38 - 09:38 Cirku Kombëtar Organizatori: Cirku Kombëtar

enj15nën(nën 15)11:00die18(nën 18)17:15Trajnime ne Menaxhim Biznesi & Bashkepunim me Bizneset AustriakeTrajnim11:00 - 17:15 (18) Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Organizatori: Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë

enj15nën18:30enj22:00Telajo dhe VerëTe tjera18:30 - 22:00 Tirana Ekspres (The alternative art space of Tirana) Organizatori: Tirana Ekspres

enj15nën(nën 15)19:00die09dhje(dhje 9)21:00Ditari i Ana FrankTeater19:00 - (dhjetor 9) 21:00 Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana Organizatori: Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana

enj15nën(nën 15)19:30die09dhje(dhje 9)22:00Burn the stage: The MovieFilm19:30 - (dhjetor 9) 22:00 Cineplexx Albania

enj15nën(nën 15)19:30die09dhje(dhje 9)22:00The Nutcracker and the four RealmsFilm19:30 - (dhjetor 9) 22:00 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

enj15nën(nën 15)19:30die09dhje(dhje 9)22:00Fantastic Beasts - The Crimes of GrindelwaldFilm19:30 - (dhjetor 9) 22:00 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

enj15nën(nën 15)20:00die18(nën 18)22:00AT SERGITeater20:00 - 22:00 (18) Teatri Kombëtar Organizatori: Teatri Kombëtar

enj15nën21:00enj23:59Jazz Night në Destil HostelMuzike21:00 - 23:59 Destil Hostel Organizatori: Destil Hostel Albania

enj15nën21:00enj23:59Gerta Mahmutaj & BandLive21:00 - 23:59 Bla Bla Public Bar Organizatori: Bla Bla Public Bar

enj15nën23:00enj23:59Scriptum n SonusTe tjera23:00 - 23:59 CLUB FM RADIO 100.4 MHz Organizatori: Destil Hostel Albania

pre16nën19:00pre21:00Screening | Hiwa KTalks19:00 - 21:00 Universiteti i Arteve Organizatori: Harabel

pre16nën(nën 16)19:30die09dhje(dhje 9)22:00Nëntori i ftohtëFilm19:30 - (dhjetor 9) 22:00 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

pre16nën21:00pre23:59DABÓMuzike21:00 - 23:59 Destil Hostel Organizatori: Destil Hostel Albania

pre16nën(nën 16)23:00shtu17(nën 17)06:00Ledri VulaNightlife23:00 - 06:00 (17) Folie Terrace Organizatori: Folie Terrace

pre16nën(nën 16)23:00shtu17(nën 17)05:00Sabri FejzullahuNightlife23:00 - 05:00 (17) Magic 4 Organizatori: Magic 4

pre16nën(nën 16)23:30shtu17(nën 17)06:00Butrint ImeriNightlife23:30 - 06:00 (17) Cinco Cavalli Tiranë Organizatori: Cinco Cavalli Tiranë

pre16nën(nën 16)23:30shtu17(nën 17)05:00Unizkm’s SELFIE PARTY - DJ SARDINightlife23:30 - 05:00 (17) Lollipop Club Tirana Organizatori: Lollipop Club Tirana

shtu17nën10:30shtu11:30Motër e VëllaTeater10:30 - 11:30 TKE "Kujtim Spahivogli" Organizatori: TKE "Kujtim Spahivogli"

shtu17nën(nën 17)11:00die18(nën 18)12:00Njëlloj si ti - Shfaqje me kukullaTeater11:00 - 12:00 (18) Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana Organizatori: Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana

shtu17nën18:30shtu20:30Hipokritët ose pacienti anglezTeater18:30 - 20:30 Teatri Kombëtar Organizatori: Teatri Kombëtar

shtu17nën(nën 17)19:00die16dhje(dhje 16)20:30Jashtë DerësTeater19:00 - (dhjetor 16) 20:30 Teatri eksperimental "Kujtim Spahivogli" Organizatori: Teatri eksperimental "Kujtim Spahivogli"

shtu17nën(nën 17)23:00die18(nën 18)05:00Irkenc HykaNightlife23:00 - 05:00 (18) Folie Terrace Organizatori: Folie Terrace

shtu17nën(nën 17)23:00die18(nën 18)05:00West Side Family & ButaNightlife23:00 - 05:00 (18) L'Arena Premium Club Organizatori: L’Arena Premium Club

die18nën07:30die15:00CrossCountry 2018 – Raundi IIISport07:30 - 15:00 Qafë Krrabë Organizatori: Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit - Bashkia Tiranë

die18nën09:00die16:00Shpella e Pëllumbasit dhe Kanionet e ErzenitTe tjera09:00 - 16:00 Shpella e Pellumbasit Organizatori: Travel to Discover Tirana

die18nën10:30die11:00Libraria e MagjepsurTeater10:30 - 11:00 TKE "Kujtim Spahivogli" Organizatori: TKE "Kujtim Spahivogli"

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X