Ekspozitë

exhibition-kategori-tiranaxxl

Gjeni në kategorinë “Ekspozitë” të gjithë eventet e llojit ekspozitë pikture, skulpture, arkitekturë, fotografi, bienale, etj. Zbuloni artistët shqiptarë apo të huaj që performojnë nëpërmjet artit të tyre në galeritë e kryeqytetit.

Alternativat e klasifikimit

Kategoritë e eventeve:

Kategoritë e eventeve

Vendi i eventit:

Vendi i eventit

Organizatori i eventit:

Organizatori i eventit

Aplikoni Filtra

pre19tet(tet 19)19:30shtu12jan(jan 12)20:30Marc Chagall: Graviteti MagjikEkspozite(tetor 19) 19:30 - (Janar 12) 20:30 Qëndra për Hapje dhe Dialog Organizatori: Qëndra për Hapje dhe Dialog

mar04dhje(dhje 4)17:00die30(dhje 30)20:00Premio Architettura Toscana (PAT)Ekspozitë17:00 - 20:00 (30) Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë Organizatori: Instituti Italian i Kulturës

pre14dhje(dhje 14)10:00shtu15(dhje 15)19:00Beauty Expo 2018Ekspozitë10:00 - 19:00 (15) Expocity Albania Organizatori: Expocity Albania

Shkarkoni të gjitha ngjarjet si skedar ICS Regjistrohu në këtë kalendar
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X