Muzikë

Në kategorinë Muzikë do të gjeni të gjithë eventet në nje pamje mujore, të cilët përfshihen në nënkategoritë Festival, Festë, Koncert dhe Party.


Alternativat e klasifikimit

Kategoritë e eventeve:

Kategoritë e eventeve

Vendi i eventit:

Vendi i eventit

Organizatori i eventit:

Organizatori i eventit

Aplikoni Filtra

mër26qer21:0023:00George DalarasKoncert21:00 - 23:00 Amfiteatri Liqenit Organizatori: Connext Albania

enj27qer20:0023:30Pool Opening Event - "Wine & Cheese Festival"Nightlife20:00 - 23:30 Rogner Hotel Organizatori: Rogner Hotel Tirana

pre28qer20:0023:00Adam ClayMuzike20:00 - 23:00 Amfiteatri Liqenit Organizatori: Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit - Bashkia Tiranë

pre28qer(qer 28)23:59shtu29(qer 29)06:00DAFINA ZEQIRINightlife23:59 - 06:00 (29) Cinco Cavalli Tiranë Organizatori: Cinco Cavalli Tiranë

shtu29qer(qer 29)17:00die30(qer 30)05:00Vitium FestNightlife17:00 - 05:00 (30) Lapidari Organizatori: Best Pro Radio

Shkarkoni të gjitha ngjarjet si skedar ICS Regjistrohu në këtë kalendar
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X