Sport

Kategoritë e eventeve

Vendi i eventit

Organizatori i eventit

Aplikoni Filtra

shtu19tet15:0017:00Fundjavë SportiveSport15:00 - 17:00 Parku i Madh i Liqenit të Tiranës Organizatori: Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit

hën21tet10:0023:00Sporti nuk njeh moshëSport10:00 - 23:00 Parku i Madh i Liqenit të Tiranës Organizatori: Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit

Shkarkoni të gjitha ngjarjet si skedar ICS Regjistrohu në këtë kalendar
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
X
X
X
X