Skip to content

Boris Brejcha in Tirana

shtu08pri18:00Boris Brejcha in TiranaKategoritë e eventeveFestë,Koncert,Muzikë

Detajet e eventit

Kompania ukrainase e eventeve dhe promotori i koncerteve ‘qievdance’ do të prezantojë eventin e tyre të parë në Tiranë, Shqipëri në bashkëpunim me Turtle Fest, eventet ENTER dhe Bashkinë e Tiranës me DJ – BORIS BREJCHA (Gjermani). Me mirënjohje dhe dashuri të madhe për popullin shqiptar për mikpritjen dhe dashamirësinë e tyre ‘qievdance’ dëshiron të ndajë përvojën e tyre dhe të organizojë një event të madh në qendër të Tiranës për të mbledhur para për nevojat e Ukrainës.

Dita / Ora

(E shtunë) 18:00

Vendi

Sheshi Italia

Organizatori

Bashkia e Tiranës

Bashkia Tiranë është një bashki në Qarkun e Tiranës në Shqipëri. Ajo përfshin kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranën si dhe njësitë administrative Zall-Bastar, Zall-Herr, Shëngjergj, Dajt, Kashar, Farkë, Ndroq, Vaqarr, Petrelë, Bërzhitë, Krrabë, Pezë dhe Baldushk.
0800 0888 Sheshi Skënderbej

Më shumë

Enter Events

ENTER është një agjenci eventesh me qendër në Tiranë, Shqipëri, e cila ofron prodhim dhe promovim eventesh që nga viti 2015. ENTER përfaqëson disa nga Festivalet muzikore më të mira në botë, të cilat ofrojnë një mundësi unike për të krijuar një marrëdhënie me komunitetin e dashamirëve të muzikës në nivel lokal dhe global. Ne punojmë në bashkëpunim të ngushtë me organizatorët e ngjarjeve lokale, rajonale dhe ndërkombëtare, promovuesit, klubet dhe agjencitë e tjera të udhëtimit, për të siguruar ofertat më të mira të mundshme për ju. Nga paketat e deri tek biletat teke, ne ju japim mundësinë për të hyrë në eksperiencat më të mira muzikore në vend dhe në mbarë botën.
https://enterevents.al/

Më shumë

Turtle Fest

Turtle Fest, vazhdon te zhvillohet si platforma verore me e madhe qe bashkon per tre dite gjithe Dj-et me te rendesishem te skenes Alternative Shqiptare dhe Europiane . Ne tre dite do te keni mundesine te ndiqni rryma nga me te ndryshmet por mbi te gjitha te kaloni momente me njerez te cilet ndajne shije dhe vizione te perbashketa mbi muziken. Turtle Fest e sheh suksesin e tij pikerisht tek dashuria per muziken dhe energjia pozitive qe duhet te mbizoteroje mes njerezve. Jane keto dy perberes qe krijojne momente te pa-harrueshme dhe deshire per te hecur gjithnje perpara.
turtlefestalbania@gmail.com

Më shumë