Skip to content

Teatri Kombetar i Operas, Baletit dhe Ansamblit Popullor

Sheshi Skenderbej Tirana, Albania

Evente nga ky organizator

qershor

mar06qer20:00HERONJTË- HOMAZH PËR DAVID BOWIEKategoritë e eventeveArt/Kulturë,Opera

shtu10qer20:00DON'T CRY FOR ME ARGENTINAKategoritë e eventeveArt/Kulturë,Koncert,Opera

mar13qer20:00RITUALI I JETËSKategoritë e eventeveArt/Kulturë,Muzikal