Skip to content

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.

+355 4 450 0240

TEG (Tirana East Gate)

Më shumë

Evente nga ky organizator

nëntor

mar28nën22:15KILL ROOMKategoritë e eventeveFilma,Kinema

mër29nën22:15KILL ROOMKategoritë e eventeveFilma,Kinema