korrik, 2021

Ky është një event i përsëritur

pre02korrdie01gushVoyagersFilm21:00 - (gusht 1) 22:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Një ekuipazh astronautësh bien në paranojë dhe çmenduri, duke mos dalluar se çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo.

Dita / Ora

Korrik 2 (E premte) 21:00 - Gusht 1 (E diel) 22:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X