qershor, 2021

Ky është një event i përsëritur

mar01qer19:30die20(qer 20)21:00VanquishFilm19:30 - 21:00 (20) Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Victoria, një nënë, po përpiqet të vendosë të kaluarën e saj të errët si një ndërlidhës ruse droge pas saj, por polici në pension Damon detyron Victoria të bëjë ofertat e tij duke mbajtur peng vajzën e saj.

Dita / Ora

1 (E martë) 19:30 - 20 (E diel) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X