Skip to content

Ky është një event i përsëritur

Tullumbaci i kuq – Teatri Metropol

shtu26nën11:00shtu13:00Tullumbaci i kuq – Teatri MetropolKategoritë e eventeveArt/Kulturë,Teatër

Detajet e eventit

Tullumbaci i kuq – Teatri Metropol,

Fundjavat e fëmijëve shoqërohen tashmë nga “Tullumbaci i kuq” shfaqja e Metropolit e cika sapo është rikthyer në skenë 

Shumë gëzim e të qeshura na presin në vazhdim, mos e humbisni shfaqjen me interpretim nga Erdet Miraka dhe regji nga Roerd Toçe.

Çdo fundjavë, ora 11:00 në @teatrimetropol

Info & Rezervime:
 +355 67 227 0668
 www.teatrimetropol.al

Dita / Ora

(E shtunë) 11:00 - 13:00

Vendi

Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana

Rruga Ded Gjo Luli Tirana 1001

Organizatori

Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana

Misioni i Qendrës Kulturore “Tirana” është të pasurojë, edukojë dhe argëtojë në mënyrë gjithëpërfshirëse publikun në mbarë territorin e Tiranës, me anë të eksperiencave artistike, të cilat promovojnë vlerat më të mira kombëtare dhe botërore.+355 67 227 0668 Rruga Ded Gjo Luli

Më shumë