nëntor, 2019

Ky është një event i përsëritur

pre22nën(nën 22)21:00pre27dhje(dhje 27)22:30TriumphFilm(nëntor 22) 21:00 - (dhjetor 27) 22:30 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

Detajet e eventit

Kombëtarja shqiptare e futbollit nuk është kualifikuar asnjëherë për një turne të madh dhe ata duhet të përballen kundër rivalëve të Serbisë për ta dalë në kupën evropiane. Historia e tyre është eksploruar ndërsa ne ndjekim rrugëtimin e paraqitjes së tyre të parë në kupën e Evropës.

Dita / Ora

Nëntor 22 (E premte) 21:00 - Dhjetor 27 (E premte) 22:30

Vendi

Cineplexx Albania

TEG (Tirana East Gate)

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Cineplexx AlbaniaTEG (Tirana East Gate)Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
X
X
X
X