shkurt, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj18shku(shku 18)19:00mër31mar(mar 31)20:30TOM AND JERRYFilm(shkurt 18) 19:00 - (mars 31) 20:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Përshtatja e historisë klasike nga Hanna-Barbera, ku tregohet se si takohen Tomi e Xherri dhe se si lind rivaliteti mes tyre.

Dita / Ora

Shkurt 18 (E enjte) 19:00 - Mars 31 (E mërkurë) 20:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X