Skip to content

TIRANA ROCK FESTIVAL

shtu09dhje19:00TIRANA ROCK FESTIVALKategoritë e eventeveFestival,Koncert,Muzikë

Detajet e eventit

Behu pjese e Trockfestival (Tirana Rock Festival) me daten 9 dhjetor, tek Parku Olimpik “Feti Borova”.

Dita / Ora

(E shtunë) 19:00

Vendi

Parku Olimpik "Feti Borova"

Liman Kaba 1020 Tirana, Albania

Organizatori

Bashkia e Tiranës

Bashkia Tiranë është një bashki në Qarkun e Tiranës në Shqipëri. Ajo përfshin kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranën si dhe njësitë administrative Zall-Bastar, Zall-Herr, Shëngjergj, Dajt, Kashar, Farkë, Ndroq, Vaqarr, Petrelë, Bërzhitë, Krrabë, Pezë dhe Baldushk.
0800 0888 Sheshi Skënderbej

Më shumë

Go Wild

Komuniteti Sundance është krijuar për të ndarë energjinë, atmosferën, përvojën dhe dashurinë.
https://gowild.al/

Më shumë