maj, 2021

Ky është një event i përsëritur

mar11maj(maj 11)19:30hën31(maj 31)21:00Those Who Wish me DeadFilm19:30 - 21:00 (31) Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Një adoleshent, dëshmitar në një vrasje e gjen veten të ndjekur nga dy binjakët vrasës, në shkretëtirën e Montanës, me një eksperte mbijetese të caktuar për mbrojtjen e tij – teksa një zjarr në pyll kërcënon jetën e të gjithëve.

Dita / Ora

11 (E martë) 19:30 - 31 (E hënë) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X