qershor, 2019

enj13qer(qer 13)20:00pre28(qer 28)21:30THE SECRET LIFE OF PETS 2Film20:00 - 21:30 (28) Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

Detajet e eventit

Vazhdimi i historisë së Max dhe shokëve të tij, duke ndjekur jetën e tyre sekrete, kur pronarët i lejnë vetëm, për të shkuar çdo ditë në punë apo në shkollë.

Dita / Ora

13 (E enjte) 20:00 - 28 (E premte) 21:30

Vendi

Cineplexx Albania

TEG (Tirana East Gate)

Organizatori

Cineplexx Albania+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Cineplexx AlbaniaTEG (Tirana East Gate)Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X