qershor, 2021

Ky është një event i përsëritur

mar01qer19:30mër30(qer 30)21:00The Croods: A New AgeFilm19:30 - 21:00 (30) Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Familja prehistorike Croods sfidohet nga një familje rivale Bettermans, të cilët pretendojnë të jenë më të mirë dhe më të evoluar.

Dita / Ora

1 (E martë) 19:30 - 30 (E mërkurë) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X