qershor, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj03qer(qer 3)19:30die04korr(korr 4)21:00The Conjuring: The Devil Made Me Do ItFilm19:30 - (korrik 4) 21:00 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Çifti Warrens heton një vrasje që mund të jetë e lidhur me një posedim djallëzor.

Dita / Ora

Qershor 3 (E enjte) 19:30 - Korrik 4 (E diel) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X