nëntor, 2019

Ky është një event i përsëritur

mar12nën(nën 12)21:00enj19dhje(dhje 19)22:30THE ADDAMS FAMILYFilm(nëntor 12) 21:00 - (dhjetor 19) 22:30 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

Detajet e eventit

Në version i animuar mbi familjen e veçantë të vampirëve Addams.

Dita / Ora

Nëntor 12 (E martë) 21:00 - Dhjetor 19 (E enjte) 22:30

Vendi

Cineplexx Albania

TEG (Tirana East Gate)

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Cineplexx AlbaniaTEG (Tirana East Gate)Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
X
X
X
X