Skip to content

Ky është një event i përsëritur

TERRIFIER 2

mar15nën15:45mar23:59TERRIFIER 2Kategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Pasi ringjallet nga një forcë e ligë, Kllouni Art kthehet në qytetin e trembur të Miles County. Ai sulmon një vajzë adoleshente dhe vëllain e saj të vogël në natën e Halloween-it.

Dita / Ora

(E martë) 15:45 - 23:59

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë