shtator, 2019

enj12shta(shta 12)21:00pre11tet(tet 11)22:30TERRA WILLY: PLANÈTE INCONNUEFilm21:00 - (tetor 11) 22:30 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

Detajet e eventit

Pas shkatërrimit të anijes së tyre kozmike, i riu Willy shkëputet nga prindërit e tij me të cilët kishte udhëtuar në hapësirë. Kapsula e tij rezervë ulet në një planet të egër dhe të paeksploruar. Me ndihmën e Buck, një robot mbijetese, ai do të duhet t’ia dalë mbanë deri në mbërritjen e misionit të shpëtimit.

Dita / Ora

Shtator 12 (E enjte) 21:00 - Tetor 11 (E premte) 22:30

Vendi

Cineplexx Albania

TEG (Tirana East Gate)

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Cineplexx AlbaniaTEG (Tirana East Gate)Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
X
X
X
X