korrik, 2021

mar27korr19:0021:30Te gjitha rruget te cojne ne TiraneKoncert19:00 - 21:30 Amfiteatri Liqenit, Parku i Liqenit Organizatori: Bashkia e Tiranës Kategoritë e eventeve:Koncert

Detajet e eventit

Data 27 Korrik sjell ne Amfiteater edicionin e 3-te te koncertit “Te gjitha rruget te cojne ne Tirane”.
Eja edhe ti ne feste, ne oren 19:00.
Le te argetohemi se bashku!

Dita / Ora

(E martë) 19:00 - 21:30

Vendi

Amfiteatri Liqenit

Parku i Liqenit

Organizatori

Bashkia e TiranësBashkia Tiranë është një bashki në Qarkun e Tiranës në Shqipëri. Ajo përfshin kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranën si dhe njësitë administrative Zall-Bastar, Zall-Herr, Shëngjergj, Dajt, Kashar, Farkë, Ndroq, Vaqarr, Petrelë, Bërzhitë, Krrabë, Pezë dhe Baldushk.0800 0888 Sheshi Skënderbej

X
X