Skip to content

Ky është një event i përsëritur

SUZUME

pre26maj19:00SUZUMEKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Anime “Suzume” tregon historinë e një vajze 17-vjeçare të quajtur Suzume e cila ndihmon një të ri misterioz të mbyllë dyert që po shkaktojnë fatkeqësi kudo në Japoni.

Kohët e eventeve te zgjedhur në këtë Seri të Përsëritshme të Eventeve

30/05/2023 19:0031/05/2023 19:00

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.
+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë