korrik, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj01korr08:30shtu31(korr 31)12:30Summer Camp 2021Te tjera08:30 - 12:30 (31) Probasket INVADERS, Komuna e Parisit, Tirane 1001 Tirana, Albania Organizatori: Probasket INVADERS Kategoritë e eventeve:Të tjera

Detajet e eventit

Vazhdojne ditet ne kampin veror INVADERS, me po te njejten energji dhe shumellojshmeri aktivitetesh.
Atletike, Basketboll, Volejboll, Futboll, Shah, Not, Lojra ne uje, Ping-pong, Art&crafts dhe Kercim.
Nga e hena ne te premte, ora 8:30 -12:30.
Per regjistrime kontaktoni ne numrat: 069 25 36 659, 069 94 74 144
Ju mirepresim!

Dita / Ora

1 (E enjte) 08:30 - 31 (E shtunë) 12:30

Vendi

Probasket INVADERS

Komuna e Parisit, Tirane 1001 Tirana, Albania

Organizatori

Probasket INVADERSKomuna e Parisit, Tirane 1001 Tirana, Albania

X
X