qershor, 2021

Ky është një event i përsëritur

mër30qer(qer 30)20:00shtu31korr(korr 31)21:00SPIRALFilm(qershor 30) 20:00 - (korrik 31) 21:00 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Një organizator kriminal lëshon një formë të shtrembëruar të drejtësisë në Spiral, kapitullin e ri të tmerrshëm nga libri i SAW.

Dita / Ora

Qershor 30 (E mërkurë) 20:00 - Korrik 31 (E shtunë) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X