maj, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj20maj(maj 20)19:00mër30qer(qer 30)20:30Spiral: From the Book of SawFilm(maj 20) 19:00 - (qershor 30) 20:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Një organizator kriminal lëshon një formë të shtrembëruar të drejtësisë në Spiral, kapitullin e ri të tmerrshëm nga libri i SAW.

Dita / Ora

Maj 20 (E enjte) 19:00 - Qershor 30 (E mërkurë) 20:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X