Skip to content

maj, 2022

shtu21maj(maj 21)18:00die22(maj 22)01:00SOLOMUN NË TIRANË18:00 - 01:00 (22) Sheshi SKËNDERBEJ, Sheshi SkënderbejKategoritë e eventeve:Koncert,Muzikë

Detajet e eventit

Një nga DJ dhe producentët më të rëndësishëm të muzikës house në Europë, do të performojë në datën 21 Maj, tek Sheshi Skënderbej. Mos e humbisni këtë event.

Dita / Ora

21 (E shtunë) 18:00 - 22 (E diel) 01:00

Vendi

Sheshi SKËNDERBEJ

Sheshi Skënderbej

X
X
X
X
X