Skip to content

Ky është një event i përsëritur

SOFIA

mar15nën13:40mar23:00SOFIAKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Një vajzë serbe viziton Shqipërinë në kërkim të rrënjëve të një historie të vjetër gjatë Luftës së 1941. Ajo dashurohet me një djalë shqiptar, duke filluar një marrëdhënie “të pamundur” midis dy kombeve të ndara nga lufta.

Dita / Ora

(E martë) 13:40 - 23:00

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë