Skip to content

Ky është një event i përsëritur

SMILE

mar15nën20:45mar23:00SMILEKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Pasi dëshmoi një incident të çuditshëm, Dr. Rose Cotter fillon të përjetojë dukuri të frikshme. Ajo do përballet me të kaluarën e saj shqetësuese në mënyrë që të mbijetojë dhe t’i shpëtojë realitetit të ri.

Dita / Ora

(E martë) 20:45 - 23:00

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë