Skip to content

Ky është një event i përsëritur

SIRENA E VOGËL

pre26maj17:45SIRENA E VOGËLKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Një sirenë e re bën një marrëveshje me një shtrigë deti për të shkëmbyer zërin e saj të bukur me këmbët e një njeriu, në mënyrë që ajo të zbulojë botën mbi ujë dhe të takojë princin e saj.

Kohët e eventeve te zgjedhur në këtë Seri të Përsëritshme të Eventeve

30/05/2023 17:4531/05/2023 17:45

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.
+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë