qershor, 2021

Ky është një event i përsëritur

mër09qer(qer 9)19:30die11korr(korr 11)21:00SILK ROADFilm19:30 - (korrik 11) 21:00 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma,Kinema

Detajet e eventit

Njëzet e ca vjeçari filozofik Ross Ulbricht, krijon Rrugën e Mëndafshtë, një faqe e errët interneti ku shitet drogë, teksa agjenti DEA Rick Bowden nis një mision të fshehtë për ta kapur atë.

Dita / Ora

Qershor 9 (E mërkurë) 19:30 - Korrik 11 (E diel) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X