maj, 2019

Ky është një event i përsëritur

pre03maj(maj 3)11:00shtu22qer(qer 22)13:00Si ngjyrat e YlberitCirk(maj 3) 11:00 - (qershor 22) 13:00 Cirku Kombëtar Organizatori: Cirku Kombëtar

Detajet e eventit

Të nderuar Spektatorë shfaqjet e Cirkut Kombëtar rifillojnë me premierën “Si ngjyrat e Ylberit”, ju mirëpresim çdo të shtunë dhe të dielë në orën 11.00.

Bileta për fëmijët 50 lekë të reja,
Bileta për të rriturit 100 lekë të reja.

Dita / Ora

Maj 3 (E premte) 11:00 - Qershor 22 (E shtunë) 13:00

Vendi

Cirku Kombëtar

Rruga Dedë Gjo Luli

Organizatori

Cirku Kombëtar+355 4 225 6290 Rruga Dedë Gjo Luli

Cirku KombëtarRruga Dedë Gjo Luli Cirku Kombetar Shqiptar është një pjesë e pandarë e cirkut botëror. Pionierët e parë të këtij arti në vendin tonë u shfaqën gjatë viteve 1932-1935, kryesisht në fushën e iluzionit dhe të ekuilibrit mbi tel. Arti i cirkut në vendin tonë është i pëlqyeshëm nga të gjitha moshat.

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X