Skip to content

Ky është një event i përsëritur

SHOTGUN WEDDING

mar10jan12:45SHOTGUN WEDDINGKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Dasma ekstravagante e një çifti prishet nga kriminelët. Në procesin e shpëtimit të familjeve të tyre, ata rizbulojnë pse ranë në dashuri me njëri-tjetrin.

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë