maj, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj06maj19:00die06qer20:30ShortaFilm19:00 - (qershor 6) 20:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Gjatë një patrullimi rutinë, Jens dhe Mike, dy oficerë policie e gjejnë veten e tyre të bllokuar në një labirint ndërtesash teksa ndodhin shumë trazira.

Dita / Ora

Maj 6 (E enjte) 19:00 - Qershor 6 (E diel) 20:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X