Skip to content

Ky është një event i përsëritur

PREY FOR THE DEVIL

mar15nën16:00mar18:00PREY FOR THE DEVILKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Një murgeshë përgatitet të kryejë një ekzorcizëm dhe përballet me një forcë demonike që ka lidhje misterioze me të kaluarën.

Dita / Ora

(E martë) 16:00 - 18:00

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë