korrik, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj01korr20:0021:30PETER RABBIT 2: THE RUNAWAYFilm20:00 - 21:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Thomas dhe Bea tashmë janë të martuar dhe jetojnë së bashku me Peter dhe familjen e tij të lepujve. I mërzitur nga jeta në kopsht. Peter shkon në qytetin e madh, ku takon personazhe të dyshimtë dhe përfundon duke krijuar një kaos për të gjithë familjen.

Dita / Ora

(E enjte) 20:00 - 21:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X