Skip to content

Ky është një event i përsëritur

ON THE LINE

mar15nën21:45mar23:00ON THE LINEKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Një prezantues merr një telefonatë, ku një person i panjohur kërcënon të vrasë të gjithë familjen e moderatorit në transmetim. Për të shpëtuar të dashurit, prezantuesi i radios do të duhet të luajë një lojë mbijetese dhe mënyra e vetme për të fituar është të zbulojë identitetin e kriminelit.

Dita / Ora

(E martë) 21:45 - 23:00

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë