prill, 2019

mar23pri(pri 23)19:00mër24(pri 24)22:00Olen Cesari - Live in Tirana 2019Koncert19:00 - 22:00 (24) Pallati i Kongreseve Organizatori: Live in Tirana

Detajet e eventit

Biletat shiten te Pallati i Kongreseve
(hyrja e pasme)
Orari 9am – 9pm.

Kthehet në Shqipëri Olen Çezari, me grupin e tij “International Clandestine Orchestra” me qëllim që të përsërit suksesin e kaluar dhe ta tejkaloj, duke rivënë në skenë një tjetër event të paharrueshëm.

Të ftuar special: Alessandro Mannarino, Guo Gan, Eden, Pepe Sanchez, Lavinia Mancusi edhe Bes Kallaku.

Sponsor Gjeneral:
American Bank of Investments

Prodhuar nga:
OC International
Vier Creative

Dita / Ora

23 (E martë) 19:00 - 24 (E mërkurë) 22:00

Vendi

Pallati i Kongreseve

Pallati i Kongreseve

Organizatori

Pallati i KongresevePallati i KongresevePallati i Kongreseve u projektua dhe u ndërtua në vitet 80- të si simbol i ideologjisë komuniste dhe shprehje e fuqisë së regjimit totalitar. Konstruksioni i ndërtesës është frymëzuar nga ndërtesa tradicionale e Gjirokastrës,  Beratit dhe kulla e veriut të Shqipërisë. Pallati ka dhe 3 salla më të vogla me kapacitet prej 150, 280 dhe 300 vendesh,  të dizenjuara si ambiente pune  për takime, mbledhje, forume apo ngjarje të tjera si këto.

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X