maj, 2021

Ky është një event i përsëritur

mar11maj(maj 11)18:00mar25(maj 25)19:30Mortal KombatFilm18:00 - 19:30 (25) Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Të tjera

Detajet e eventit

Luftëtari i arteve marciale, Cole Young, kërkon kampionët më të mëdhenj të Tokës, për t’u përballur së bashku me armiqtë nga Bota e Jashtme, në një betejë të rrezikshme e të rëndësishme për universin.

Dita / Ora

11 (E martë) 18:00 - 25 (E martë) 19:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X