shkurt, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj25shku(shku 25)19:00die04pri(pri 4)20:30MONSTER HUNTERFilm(shkurt 25) 19:00 - (prill 4) 20:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Kur nënkolonelja Artemis dhe ushtarët e saj besnikë transportohen në një botë të re, ata përfshihen në një betejë të dëshpëruar për mbijetesë kundër armiqve të stërmdhenj me fuqi të pabesueshme. Filmi është i bazuar në video lojën Capcom.

Dita / Ora

Shkurt 25 (E enjte) 19:00 - Prill 4 (E diel) 20:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X