qershor, 2021

mër23qer19:0021:00Mbremje poezie - Tango vereTe tjera19:00 - 21:00 Reja.al, Bulevardi Deshmoret e Kombit Tirana Organizatori: Reja.al Kategoritë e eventeve:Të tjera

Detajet e eventit

Autorja si rrefim dhe si ngjarje.
Mbremje poezie – Tango vere, 23.06.2021, ora 19:00, tek Reja.

Dita / Ora

(E mërkurë) 19:00 - 21:00

Vendi

Reja.al

Bulevardi Deshmoret e Kombit Tirana

Organizatori

Reja.al

X
X