Skip to content

shtator, 2022

Ky është një event i përsëritur

mar13shta16:3523:30I përzgjedhurMANEATER16:35 - 23:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma,Kinema

Detajet e eventit

Pas një aksidenti gjatë pushimeve të tyre në një ishull, një grup miqsh përndiqet nga një peshkaqen i madh.

Dita / Ora

(E martë) 16:35 - 23:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X
X
X
X