Skip to content

Ky është një event i përsëritur

M3GAN

mar10jan17:30M3GANKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Një inxhiniere robotike në një kompani lodrash ndërton një kukull të ngjashme me një vajzë të vërtetë që fillon të marrë jetën e saj.

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë