qershor, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj17qer(qer 17)19:30die18korr(korr 18)21:00LucaFilm19:30 - (korrik 18) 21:00 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma,Kinema

Detajet e eventit

Në rivierën italiane, një lidhje e pazakontë por e fortë miqësore ndodh mes një njeriu dhe një përbindëshi deti të maskuar si njeri.

Dita / Ora

Qershor 17 (E enjte) 19:30 - Korrik 18 (E diel) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X