dhjetor, 2019

Ky është një event i përsëritur

enj19dhje(dhje 19)21:00pre24jan(jan 24)22:30LOVEFilm(dhjetor 19) 21:00 - (Janar 24) 22:30 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

Detajet e eventit

Geri, kthehet në Tirane pas një kohe shumë të gjatë i lodhur nga bashkëjetesa dhe kërkon të takojë miqtë e mbase dhe dashurinë…. Këtu, ndërthurur me episode komike, ai jo vetëm që nuk gjen asgjë nga ato që ka lënë por një pjesë e miqve janë në kriza edhe më të mëdha. Transformimi i shoqërisë, historitë e dashurisë, aventurat, na tregojnë që jeta është personale dhe fataliteti absurd na mund, pa na dhënë mundësinë të jemi vetvetja, mbase asnjëherë në jetë. E trishtë për t’u thënë, e pamundur për të mos u pranuar.

Dita / Ora

Dhjetor 19 (E enjte) 21:00 - Janar 24 (E premte) 22:30

Vendi

Cineplexx Albania

TEG (Tirana East Gate)

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)


Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
X
X
X
X