Skip to content

Ky është një event i përsëritur

LOVE AGAIN

pre26maj18:00LOVE AGAINKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Një grua e re përpiqet të lehtësojë dhimbjen e vdekjes së të fejuarit të saj duke dërguar mesazhe romantike në numrin e tij të vjetër të celularit dhe krijon një lidhje me burrin të cilit i është dhënë numri.

Kohët e eventeve te zgjedhur në këtë Seri të Përsëritshme të Eventeve

30/05/2023 18:0030/05/2023 21:4531/05/2023 18:0031/05/2023 21:45

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.
+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë