Skip to content

Ky është një event i përsëritur

LAS VEGAS MAGIC FESTIVAL

pre05priGjatë gjithë ditësLAS VEGAS MAGIC FESTIVALKategoritë e eventeveFestival,Muzikë

Detajet e eventit

Gati për eksperiencën më të veçantë të vitit‼️

Las Vegas Magic Festival bën pjesë Tiranën në turin e tij Europian, një festival magjie i cili ju premton se do të hyni në një botë utopike iluzionesh dhe magjie, të cilat do t’ju lënë pa fjalë.

Një shfaqe për të gjithë, duke filluar nga të rinjtë e deri te familja, ku do të zbuloni kufijtë e mitikes, artit, iluzionit dhe realitetit. Ndiqni momente magjike dhe të pabesueshme që tejkalojnë çdo ligj fizike apo logjike.

Dita / Ora

Gjatë gjithë ditës (E premte)

Vendi

Pallati i Kongreseve

Organizatori

Bashkia e Tiranës

Bashkia Tiranë është një bashki në Qarkun e Tiranës në Shqipëri. Ajo përfshin kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranën si dhe njësitë administrative Zall-Bastar, Zall-Herr, Shëngjergj, Dajt, Kashar, Farkë, Ndroq, Vaqarr, Petrelë, Bërzhitë, Krrabë, Pezë dhe Baldushk.
0800 0888 Sheshi Skënderbej

Më shumë

RedCloud

https://redcloud.al/ Qendra Sun Tower, Kati 8, Ap.43

Më shumë