Janar, 2020

Ky është një event i përsëritur

mër01jan21:00pre31(jan 31)22:30JUMANJI: THE NEXT LEVELFilm21:00 - 22:30 (31) Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

Detajet e eventit

Një grup shokësh rikthehen në Jumanji për të shpëtuar njërin prej tyre, por zbulojnë se gjërat nuk janë ashtu siç i prisnin. Lojtarët duhet të përballen me sfida te panjohura, prej shkretëtirave të thata deri tek malet me dëborë, në mënyrë që të shpëtojnë prej lojës më të rrezikshme në botë.

Dita / Ora

1 (E mërkurë) 21:00 - 31 (E premte) 22:30

Vendi

Cineplexx Albania

TEG (Tirana East Gate)

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)


Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
X
X
X
X