mars, 2021

Ky është një event i përsëritur

pre19mar(mar 19)18:00die25pri(pri 25)19:30Honest ThiefFilm(mars 19) 18:00 - (prill 25) 19:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Me dëshirën për një jetë të ndershme, një grabitës famëkeq banke vendos të dorëzohet në polici, por futet në kurth nga dy agjentë të pamëshirshëm të FBI-së.

Dita / Ora

Mars 19 (E premte) 18:00 - Prill 25 (E diel) 19:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X